Ofertă refuzată
Cumpărare directă
FILTRU PENTRU ASPIRATOARE SECRETII DE DEBIT MARE 90 LITRI / MINUT
- Număr anunț
- DA40126336
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SF. APOSTOL ANDREI (CUI 4301103)
- Furnizor / câștigător
- EVOREVO SRL (CUI RO32761476)
- Cod CPV
- 39713431-3 · Accesorii pentru aspiratoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 750 RON
- Valoare finală
- 750 RON
- Data publicării
- 01.04.2026 15:32
- Termen limită
- 08.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 08.04.2026 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.