Ofertă acceptată
Cumpărare directă
DISPOZITIV PENTRU ASPIRATIE MINI SPIKE V SI TRUSA PERFUZIE PVC FREE PT ONCOLOGIE
- Număr anunț
- DA40162593
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - Spitalul Militar de Urgenta "Dr. Constantin Papilian"Cluj-Napoca (U.M 02454) (CUI 5399442)
- Furnizor / câștigător
- B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI RO11080242)
- Cod CPV
- 33194210-1 · Aparate de transfuzie sanguina (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.795 RON
- Valoare atribuită
- 5.795 RON
- Data publicării
- 08.04.2026 13:41
- Termen limită
- 13.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 08.04.2026 14:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.795 RON
din 5.795 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro