Ofertă acceptată Cumpărare directă

SGA SM - REPARATIE BRATE CUPA EXCAVATOR

Număr anunț
DA40147807
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA SOMES TISA (CUI RO42066043)
Furnizor / câștigător
TEHNOMECANICA SRL (CUI RO6226644)
Cod CPV
43600000-9 · Piese pentru utilaje de exploatare miniera si in cariera si piese pentru masini de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.288 RON
Valoare atribuită
2.288 RON
Data publicării
06.04.2026 12:43
Termen limită
13.04.2026 17:00
Data finalizării
08.04.2026 09:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.288 RON

din 2.288 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.