Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Inchiriere auto
- Număr anunț
- DA40152270
- Autoritate contractantă
- INTRETINERE DRUMURI HARGHITA (CUI 42785235)
- Furnizor / câștigător
- BETTERMENT CONSULTING S.R.L. (CUI 45189520)
- Cod CPV
- 60171000-7 · Inchiriere de autoturisme particulare cu sofer (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 18.000 RON
- Valoare atribuită
- 18.000 RON
- Data publicării
- 07.04.2026 09:49
- Termen limită
- 12.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 08.04.2026 08:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
18.000 RON
din 18.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro