Ofertă acceptată Cumpărare directă

2.Serviciul de Situatii de Urgenta ( SU ) UAT MOSNITA NOUA

Număr anunț
DA40155978
Autoritate contractantă
COMUNA MOSNITA NOUA (CUI 4548570)
Furnizor / câștigător
SMART SSM&PSI S.R.L. (CUI 42803293)
Cod CPV
71317100-4 · Servicii de consultanta in protectia contra incendiilor si a exploziilor si in controlul incendiilor si al exploziilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.600 RON
Valoare atribuită
12.600 RON
Data publicării
07.04.2026 14:14
Termen limită
12.04.2026 17:00
Data finalizării
07.04.2026 14:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.600 RON

din 12.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.