Ofertă acceptată Cumpărare directă

ARBORI

Număr anunț
DA40164026
Autoritate contractantă
UTILPUB PREST ECO SERV PPL SRL (CUI 39597606)
Furnizor / câștigător
A.V.I.A PLANT CO. S.R.L. (CUI RO19158363)
Cod CPV
03452000-3 · Arbori (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.729,75 RON
Valoare atribuită
4.729,75 RON
Data publicării
08.04.2026 15:23
Termen limită
13.04.2026 17:00
Data finalizării
08.04.2026 17:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.729,75 RON

din 4.729,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.