Ofertă acceptată Cumpărare directă

BETON B300 3 SORTURI

Număr anunț
DA40165163
Autoritate contractantă
Apa Serv Valea Jiului S.A. (CUI RO7392416)
Furnizor / câștigător
RFD SPEDITION EXPRES SRL (CUI RO26309884)
Cod CPV
44114100-3 · Beton gata de turnare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.780 RON
Valoare atribuită
4.780 RON
Data publicării
09.04.2026 08:45
Termen limită
14.04.2026 17:00
Data finalizării
09.04.2026 10:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.780 RON

din 4.780 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.