Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Contract furnizare produse protocol (cafea)
- Număr anunț
- DA40157157
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL ENERGIEI (CUI 43507695)
- Furnizor / câștigător
- CAFECLIENT SRL (CUI 37914783)
- Cod CPV
- 15860000-4 · Cafea, ceai si produse conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 24.498 RON
- Valoare atribuită
- 24.498 RON
- Data publicării
- 07.04.2026 16:52
- Termen limită
- 14.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 09.04.2026 10:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
24.498 RON
din 24.498 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro