Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatie cardan suprastructura ID25ACI

Număr anunț
DA40164044
Autoritate contractantă
S.C. APA-CANAL ILFOV S.A. (CUI 25709173)
Furnizor / câștigător
MEZO AUTOMOTIVE TECHNIK SRL (CUI 37154122)
Cod CPV
50116000-1 · Servicii de reparare si de intretinere a pieselor speciale pentru vehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.587 RON
Valoare atribuită
6.587 RON
Data publicării
08.04.2026 15:24
Termen limită
13.04.2026 17:00
Data finalizării
08.04.2026 15:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.587 RON

din 6.587 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.