Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PIJAMALE+HALATE GROASE POLAR

Număr anunț
DA40160498
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE VOILA (CUI 2845826)
Furnizor / câștigător
ROMANS CONF S.R.L. (CUI RO11843107)
Cod CPV
18318300-4 · Pijamale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.920 RON
Valoare atribuită
12.920 RON
Data publicării
08.04.2026 11:24
Termen limită
13.04.2026 17:00
Data finalizării
08.04.2026 12:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.920 RON

din 12.920 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.