Ofertă acceptată Cumpărare directă

Produse de birotică și papetărie

Număr anunț
DA40163842
Autoritate contractantă
Comuna Nicseni (CUI 3372122)
Furnizor / câștigător
RO 8278038 RIA
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.288 RON
Valoare atribuită
3.288 RON
Data publicării
08.04.2026 15:07
Termen limită
14.04.2026 17:00
Data finalizării
09.04.2026 10:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.288 RON

din 3.288 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.