Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Scaun reglabil pentru Birou sau Gaming Ergonomic negru cu alb tetiera reglabila 2D, spatar mesh
- Număr anunț
- DA40148864
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
- Furnizor / câștigător
- SELIODROX S.R.L. (CUI RO42968577)
- Cod CPV
- 33193120-6 · Scaune cu rotile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.925 RON
- Valoare atribuită
- 1.925 RON
- Data publicării
- 06.04.2026 13:50
- Termen limită
- 11.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 09.04.2026 12:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.925 RON
din 1.925 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro