Ofertă acceptată Cumpărare directă

Registre, registre contabile, clasoare, formulare şi alte articole imprimate de papetărie din hârtie

Număr anunț
DA40164952
Autoritate contractantă
SC COMPANIA REGIONALA DE APA BACAU SA (CUI RO27429315)
Furnizor / câștigător
IVEREM GROUP S.R.L. (CUI 40526986)
Cod CPV
22800000-8 · Registre, registre contabile, clasoare, formulare si alte articole imprimate de papetarie din hartie sau din carton (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.296,39 RON
Valoare atribuită
1.296,39 RON
Data publicării
09.04.2026 08:17
Termen limită
14.04.2026 17:00
Data finalizării
09.04.2026 11:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.296,39 RON

din 1.296,39 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.