Ofertă acceptată
Cumpărare directă
DOPEGYT 250mg x 50cpr
- Număr anunț
- DA40164295
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SF. APOSTOL ANDREI (CUI 4301103)
- Furnizor / câștigător
- BIOEEL (CUI RO1199107)
- Cod CPV
- 33622200-8 · Antihipertensive (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 257,50 RON
- Valoare atribuită
- 257,50 RON
- Data publicării
- 08.04.2026 15:48
- Termen limită
- 13.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 09.04.2026 09:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
257,50 RON
din 257,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro