Ofertă acceptată Cumpărare directă

Detergent suprafete ceramice Asevi Mio 5l

Număr anunț
DA40166977
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "ANASTASIE PANU" HUSI (CUI 19195566)
Furnizor / câștigător
EVOPRAKTIC S.R.L. (CUI 43030390)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
158,97 RON
Valoare atribuită
158,97 RON
Data publicării
09.04.2026 11:08
Termen limită
14.04.2026 17:00
Data finalizării
09.04.2026 11:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

158,97 RON

din 158,97 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.