Ofertă acceptată Cumpărare directă

Solutie Alcoolica cu Clorhexidina 2%, Aseptoderm 2% CHG Colorat, pentru Dezinfectia Pielii

Număr anunț
DA40163480
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA CLUJ (CUI 4288080)
Furnizor / câștigător
SHOPPING TIME SRL (CUI 32827546)
Cod CPV
24455000-8 · Dezinfectanti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.300 RON
Valoare atribuită
6.305,60 RON
Data publicării
08.04.2026 14:44
Termen limită
13.04.2026 17:00
Data finalizării
08.04.2026 15:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.305,60 RON

din 6.300 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.