Ofertă acceptată Cumpărare directă

propulsive

Număr anunț
DA40163277
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Baraolt (CUI 4404320)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI RO335278)
Cod CPV
24611000-0 · Pulberi propulsive (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
460,02 RON
Valoare atribuită
460,02 RON
Data publicării
08.04.2026 14:33
Termen limită
13.04.2026 17:00
Data finalizării
09.04.2026 07:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

460,02 RON

din 460,02 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.