Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 10,1% sub estimat
Vermop - Maner universal aluminiu, lungime 1400 mm, Talpa - sistem dublu Vermop Twixter Hold 40 cm
- Număr anunț
- DA40163229
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC MUNICIPAL CLUJ-NAPOCA (CUI 4547117)
- Furnizor / câștigător
- BUNZL ROMANIA S.R.L. (CUI RO8808509)
- Cod CPV
- 39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 388,50 RON
- Valoare atribuită
- 349,07 RON 10,1% sub estimat
- Data publicării
- 08.04.2026 14:30
- Termen limită
- 13.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 09.04.2026 13:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
349,07 RON
din 388,50 RON estimat
10,1%
Adjudecat la 89,9% din estimat · economie 39,43 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.