Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE SPALARE SI INTRETINERE AUTO INT+ EXT -AUTOTURISM

Număr anunț
DA40160049
Autoritate contractantă
PARCHETUL DE PE LANGA TRIBUNALUL BUCURESTI (CUI 4316538)
Furnizor / câștigător
BUSOI BROTHERS COM S.R.L. (CUI RO16092337)
Cod CPV
50112300-6 · Servicii de spalare a automobilelor si servicii similare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.487,51 RON
Valoare atribuită
2.487,51 RON
Data publicării
08.04.2026 10:57
Termen limită
13.04.2026 17:00
Data finalizării
08.04.2026 12:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.487,51 RON

din 2.487,51 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.