Ofertă acceptată
Cumpărare directă
VANA SERTAR CORP PLAT ADV1516124
- Număr anunț
- DA40150921
- Autoritate contractantă
- APAVIL SA (CUI RO16468149)
- Furnizor / câștigător
- AMP GRUP SRL (CUI RO23207235)
- Cod CPV
- 42131120-3 · Robinete-vana (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.971 RON
- Valoare atribuită
- 3.971 RON
- Data publicării
- 07.04.2026 07:33
- Termen limită
- 12.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 09.04.2026 10:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.971 RON
din 3.971 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro