Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PUFF SERVETELE POP-UP, 2 STRATURI (150BUC/CUT) - MB
- Număr anunț
- DA40160323
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
- Furnizor / câștigător
- FABI TOTAL GRUP SRL (CUI RO15556234)
- Cod CPV
- 39513200-3 · Servetele de masa (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.247,45 RON
- Valoare atribuită
- 5.247,45 RON
- Data publicării
- 08.04.2026 11:13
- Termen limită
- 13.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 09.04.2026 13:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.247,45 RON
din 5.247,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro