Ofertă acceptată Cumpărare directă

antitrombotice

Număr anunț
DA40163228
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Baraolt (CUI 4404320)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI RO335278)
Cod CPV
33621100-0 · Antitrombotice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.891,77 RON
Valoare atribuită
5.891,77 RON
Data publicării
08.04.2026 14:30
Termen limită
13.04.2026 17:00
Data finalizării
09.04.2026 07:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.891,77 RON

din 5.891,77 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.