Ofertă acceptată Cumpărare directă

CORP DE ILUMINAT GLOB 300 MM+SUPORT,FUMURIU

Număr anunț
DA40163233
Autoritate contractantă
SC SERVICII EDILITARE PENTRU COMUNITATE MIOVENI SRL (CUI RO27280093)
Furnizor / câștigător
PET ELECTRIC GLOBAL SP SRL (CUI RO26541611)
Cod CPV
34928530-2 · Lampi de iluminat stradal (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.594,75 RON
Valoare atribuită
18.594,75 RON
Data publicării
08.04.2026 14:30
Termen limită
13.04.2026 17:00
Data finalizării
09.04.2026 07:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.594,75 RON

din 18.594,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.