Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Încălţăminte Tenis pe orice tip de suprafață Essential Alb Damă
- Număr anunț
- DA40161709
- Autoritate contractantă
- TEATRUL NATIONAL TARGU MURES (CUI 4322874)
- Furnizor / câștigător
- ROUMASPORT (DECATHLON) (CUI RO23727785)
- Cod CPV
- 37400000-2 · Articole si echipament de sport (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 74,37 RON
- Valoare atribuită
- 74,37 RON
- Data publicării
- 08.04.2026 12:39
- Termen limită
- 13.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 08.04.2026 13:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
74,37 RON
din 74,37 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro