Ofertă acceptată Cumpărare directă

BOILER CU AGENT TERMIC AUSTRIA EMAIL VT-N 1000 FRM

Număr anunț
DA40166817
Autoritate contractantă
TERMOCENTRALE CONSTANTA S.R.L. (CUI RO46549920)
Furnizor / câștigător
BLACK SEA SUPPLIERS SRL (CUI RO8877045)
Cod CPV
44620000-2 · Radiatoare si boilere pentru incalzire centrala si piese ale acestora (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.333,84 RON
Valoare atribuită
11.333,84 RON
Data publicării
09.04.2026 10:58
Termen limită
14.04.2026 17:00
Data finalizării
09.04.2026 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.333,84 RON

din 11.333,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.