Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrări de amenajare peisagistică – Baza de instruire CERONAV

Număr anunț
DA40152300
Autoritate contractantă
Centrul Român pentru Pregatirea si Perfectionarea Personalului din Transporturi Navale (CUI 15566688)
Furnizor / câștigător
STUDIO GARDEN S.R.L. (CUI 33723292)
Cod CPV
45112710-5 · Lucrari de arhitectura peisagistica a spatiilor verzi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
185.583,23 RON
Valoare atribuită
185.583,23 RON
Data publicării
07.04.2026 09:52
Termen limită
12.04.2026 17:00
Data finalizării
09.04.2026 10:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

185.583,23 RON

din 185.583,23 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.