Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de reparatii statie de pompare

Număr anunț
DA40163839
Autoritate contractantă
Universitatea de Stiintele Vietii "Regele Mihai I"din Timisoara (CUI 3487181)
Furnizor / câștigător
HIDROPUMP SRL (CUI RO13250777)
Cod CPV
50511000-0 · Servicii de reparare si de intretinere a pompelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.303 RON
Valoare atribuită
5.303 RON
Data publicării
08.04.2026 15:06
Termen limită
13.04.2026 17:00
Data finalizării
08.04.2026 15:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.303 RON

din 5.303 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.