Ofertă acceptată Cumpărare directă

MENTENANTA, INLOCUIRE PIESE,REPARATII,MANOPERA LA SIST ANTIEFR,MONIT VIDEO LA SEDII APIA ARG

Număr anunț
DA40151747
Autoritate contractantă
APIA - Centrul Judetean Arges (CUI 23134320)
Furnizor / câștigător
GENERAL PROTECT SECURITY SRL (CUI RO18123421)
Cod CPV
50610000-4 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de securitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.648 RON
Valoare atribuită
12.648 RON
Data publicării
07.04.2026 09:13
Termen limită
12.04.2026 17:00
Data finalizării
08.04.2026 14:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.648 RON

din 12.648 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.