Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii postale si curierat RSCR 4338

Număr anunț
DA40163141
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC ECOSAL GALATI (CUI RO23973046)
Furnizor / câștigător
CIP COURIER S.R.L. (CUI RO25392686)
Cod CPV
79571000-7 · Servicii de expediere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.600 RON
Valoare atribuită
11.600 RON
Data publicării
08.04.2026 14:24
Termen limită
14.04.2026 17:00
Data finalizării
09.04.2026 11:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.600 RON

din 11.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.