Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVCII REALIZARE ATELIERE TEMATICE

Număr anunț
DA40148176
Autoritate contractantă
CIRCUL METROPOLITAN BUCURESTI (CUI 4203873)
Furnizor / câștigător
IRIS MUSIC SCHOOL S.R.L. (CUI 49375577)
Cod CPV
79952000-2 · Servicii pentru evenimente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
161.600 RON
Valoare atribuită
161.600 RON
Data publicării
06.04.2026 13:10
Termen limită
13.04.2026 17:00
Data finalizării
09.04.2026 07:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

161.600 RON

din 161.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.