Atribuită Cumpărare directă

Servicii de evaluare si tratare a riscurilor la securitatea fizica

Număr anunț
DA34973191
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC SI DEZVOLTARE URBANA SECTOR 6 (CUI 4364349)
Furnizor / câștigător
OPTIM PROVIDING S.R.L. (CUI 47386405)
Cod CPV
90711100-5 · Evaluare a riscurilor sau a pericolelor, alta decat cea pentru constructii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.400 RON
Data publicării
05.02.2024 13:46
Data finalizării
06.02.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.400 RON