Ofertă refuzată Cumpărare directă

FRANZELA ALBA 900GR

Număr anunț
DA40142590
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT "DUMBRAVA MINUNATA (CUI 17971474)
Furnizor / câștigător
BOCMAGRA SRL (CUI RO26706230)
Cod CPV
15811100-7 · Paine (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
252,45 RON
Valoare finală
252,45 RON
Data publicării
03.04.2026 14:19
Termen limită
11.04.2026 17:00
Data finalizării
11.04.2026 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.