Ofertă refuzată Cumpărare directă

ASPIRATOR FARA SAC HEINNER HVC-V800WBL

Număr anunț
DA40141727
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PITESTI (CUI 4122205)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI RO16370727)
Cod CPV
39713430-6 · Aspiratoare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
215,44 RON
Valoare finală
245,44 RON
Data publicării
03.04.2026 13:12
Termen limită
11.04.2026 17:00
Data finalizării
11.04.2026 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.