Ofertă refuzată
Cumpărare directă
PLAN TOPOGRAFIC TEREN
- Număr anunț
- DA40148869
- Autoritate contractantă
- Comuna Alexandru cel Bun (CUI 2613036)
- Furnizor / câștigător
- MIROCAD TOP SRL (CUI 28658970)
- Cod CPV
- 71351810-4 · Servicii de topografie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.000 RON
- Valoare finală
- 5.000 RON
- Data publicării
- 06.04.2026 13:51
- Termen limită
- 12.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 12.04.2026 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.