Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Kit RT-PCR pentru determinarea mutatiilor somatice V600E/K/R/D/M/G la nivelul BRAF
- Număr anunț
- DA40168142
- Autoritate contractantă
- Spital Clinic Judetean de Urgenta "Pius Brinzeu" Timisoara (CUI 4663448)
- Furnizor / câștigător
- ANTISEL RO SRL (CUI RO27040635)
- Cod CPV
- 33696200-7 · Reactivi pentru analize de sange (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.700 RON
- Valoare atribuită
- 10.700 RON
- Data publicării
- 09.04.2026 13:05
- Termen limită
- 14.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 14.04.2026 07:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
10.700 RON
din 10.700 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro