Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Levofloxacina 500 mg-cpr. film. x 7-Teva B.V. NL LEVOFLOXACINUM
- Număr anunț
- DA40167321
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE POIANA MARE (CUI 4711561)
- Furnizor / câștigător
- DONA. LOGISTICA S.A. (CUI RO3596251)
- Cod CPV
- 33651100-9 · Antibacterieni pentru uz sistemic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 242,80 RON
- Valoare atribuită
- 242,80 RON
- Data publicării
- 09.04.2026 11:37
- Termen limită
- 14.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 14.04.2026 08:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
242,80 RON
din 242,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro