Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SGA AB -MS69APE--MS31WAT
- Număr anunț
- DA40168442
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE -ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA MURES (CUI RO23719936)
- Furnizor / câștigător
- AUTO MALL SERVICE SRL (CUI RO18284223)
- Cod CPV
- 50116500-6 · Servicii de reparare a pneurilor, inclusiv montare si echilibrare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 196,56 RON
- Valoare atribuită
- 196,56 RON
- Data publicării
- 09.04.2026 13:52
- Termen limită
- 14.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 14.04.2026 09:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
196,56 RON
din 196,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro