Ofertă acceptată Cumpărare directă

ARGININA-SORBITOL 50 mg,CLORURA DE SODIU 0,9% 250ML,DEXTRAN 40, 100g,CLORURA DE SODIU 0,9% 5,PEN00ML

Număr anunț
DA40166749
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL TURNU MAGURELE (CUI 4568152)
Furnizor / câștigător
PHARMA SA (CUI RO13591928)
Cod CPV
33692400-1 · Solutii pentru perfuzii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.634,65 RON
Valoare atribuită
1.634,65 RON
Data publicării
09.04.2026 10:53
Termen limită
19.04.2026 17:00
Data finalizării
14.04.2026 09:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.634,65 RON

din 1.634,65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.