Ofertă acceptată Cumpărare directă

Betahistina,Clotrimazol,Furosemid 40mg,Glucoza 3300mg,Hepiflor,Paracet ,Tramadol,Diazepam,Merop,Trim

Număr anunț
DA40166245
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL TURNU MAGURELE (CUI 4568152)
Furnizor / câștigător
DONA. LOGISTICA S.A. (CUI RO3596251)
Cod CPV
33661700-8 · Alte medicamente pentru sistemul nervos (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.976,75 RON
Valoare atribuită
9.976,75 RON
Data publicării
09.04.2026 10:14
Termen limită
19.04.2026 17:00
Data finalizării
14.04.2026 09:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.976,75 RON

din 9.976,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.