Ofertă acceptată Cumpărare directă

VALGANCICLOVIR ZTV 450MG X 60CP FILM (VALGANCICLOVIRUM)

Număr anunț
DA40169308
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Boli Infectioase Constanta (CUI 15113490)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI RO335278)
Cod CPV
33651400-2 · Antivirale pentru uz sistemic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.280,68 RON
Valoare atribuită
2.280,68 RON
Data publicării
14.04.2026 08:40
Termen limită
19.04.2026 17:00
Data finalizării
14.04.2026 10:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.280,68 RON

din 2.280,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.