Ofertă acceptată Cumpărare directă

Multifunctional CANON (MF463DW) MF-463DW II, A4 Laser Mono ADF Duplex Print/Scan/Copy, Retea Wi-Fi

Număr anunț
DA40170192
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Costache Nicolescu Dragasani (CUI 2574042)
Furnizor / câștigător
COMPUTECH SRL (CUI RO15025380)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.295 RON
Valoare atribuită
1.295 RON
Data publicării
14.04.2026 10:27
Termen limită
19.04.2026 17:00
Data finalizării
14.04.2026 10:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.295 RON

din 1.295 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.