Ofertă acceptată
Cumpărare directă
INFUZOMAT SPACE LINE STANDARD, Cateter venos central 1 (un) lumen - CERTOFIX Mono V4
- Număr anunț
- DA40164795
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 0521 BUCURESTI (CUI 8372077)
- Furnizor / câștigător
- B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI RO11080242)
- Cod CPV
- 33194120-3 · Articole pentru perfuzii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.878,50 RON
- Valoare atribuită
- 8.878,50 RON
- Data publicării
- 09.04.2026 07:45
- Termen limită
- 14.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 14.04.2026 11:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.878,50 RON
din 8.878,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro