Ofertă acceptată Cumpărare directă

TERMOMETRU FRIGIDER 16381- Gavroche

Număr anunț
DA40170839
Autoritate contractantă
Directia generala de asistenta sociala si protectia copilului Cluj (CUI 5013699)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
39221100-8 · Ustensile de bucatarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
110,88 RON
Valoare atribuită
110,88 RON
Data publicării
14.04.2026 11:30
Termen limită
19.04.2026 17:00
Data finalizării
14.04.2026 11:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

110,88 RON

din 110,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.