Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 15,3% sub estimat
Talpa - sistem dublu Vermop Twixter Hold 40 cm AMBULATOR
- Număr anunț
- DA40170185
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC "DR. VALER RUSSU" LUDUS (CUI 4323543)
- Furnizor / câștigător
- BUNZL ROMANIA S.R.L. (CUI RO8808509)
- Cod CPV
- 39291000-8 · Accesorii de spalatorie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 986,50 RON
- Valoare atribuită
- 835,37 RON 15,3% sub estimat
- Data publicării
- 14.04.2026 10:27
- Termen limită
- 19.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 14.04.2026 11:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
835,37 RON
din 986,50 RON estimat
15,3%
Adjudecat la 84,7% din estimat · economie 151,13 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.