Ofertă acceptată
Cumpărare directă
F7805 ELECTROD NEUTRU MONOPOLAR (Placa Neutra) PREGELUIT UNICA FOLOSINTA PENTRU ELECTROCAUTER
- Număr anunț
- DA40170914
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Salonta (CUI 4287947)
- Furnizor / câștigător
- CARTO - PLAST SRL (CUI RO22847422)
- Cod CPV
- 34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 133,50 RON
- Valoare atribuită
- 133,50 RON
- Data publicării
- 14.04.2026 11:36
- Termen limită
- 19.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 14.04.2026 11:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
133,50 RON
din 133,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro