Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Termometru digital non-contact / non contact / noncontact cu infrarosu Yuwell YT-1
- Număr anunț
- DA40167691
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE PNEUMOFTIZIOLOGIE CONSTANTA (CUI 2983845)
- Furnizor / câștigător
- EVOREVO SRL (CUI RO32761476)
- Cod CPV
- 38412000-6 · Termometre (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 185 RON
- Valoare atribuită
- 185 RON
- Data publicării
- 09.04.2026 12:11
- Termen limită
- 14.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 14.04.2026 11:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
185 RON
din 185 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro