Ofertă acceptată Cumpărare directă

PIESE BUCALE SPIROMETRU SPIROLAB III AMBALATE INDIVIDUAL 30/28

Număr anunț
DA40169568
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC TANDAREI (CUI 4365417)
Furnizor / câștigător
EVOREVO SRL (CUI RO32761476)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
285 RON
Valoare atribuită
285 RON
Data publicării
14.04.2026 09:19
Termen limită
19.04.2026 17:00
Data finalizării
14.04.2026 12:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

285 RON

din 285 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.