Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Vitek 2 AST P 592
- Număr anunț
- DA40170061
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Salonta (CUI 4287947)
- Furnizor / câștigător
- MEDICLIM S.R.L. (CUI RO6300279)
- Cod CPV
- 33651300-1 · Antimicobacteriacee (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 787,37 RON
- Valoare atribuită
- 787,37 RON
- Data publicării
- 14.04.2026 10:16
- Termen limită
- 19.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 14.04.2026 12:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
787,37 RON
din 787,37 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro