Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PAPETARIE

Număr anunț
DA40171166
Autoritate contractantă
TERMO URBAN CRAIOVA SRL (CUI RO35182401)
Furnizor / câștigător
MIRROR GROUP PRINT S.R.L. (CUI 35371761)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.307,25 RON
Valoare atribuită
1.307,25 RON
Data publicării
14.04.2026 11:58
Termen limită
19.04.2026 17:00
Data finalizării
14.04.2026 13:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.307,25 RON

din 1.307,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.