Ofertă acceptată
Cumpărare directă
COMBO 4in1 COVID+Influenza A&B+RSV (viris sinctial)PROMOTIE test rapid calitativ.
- Număr anunț
- DA40179342
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC "DR. VALER RUSSU" LUDUS (CUI 4323543)
- Furnizor / câștigător
- DDS DIAGNOSTIC SRL (CUI 14688172)
- Cod CPV
- 33141625-7 · Truse de diagnosticare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.386 RON
- Valoare atribuită
- 1.386 RON
- Data publicării
- 15.04.2026 13:10
- Termen limită
- 20.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 15.04.2026 13:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.386 RON
din 1.386 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro